Isostar POWERTABS 4x120g CITRÓN + BIDON GRATIS

Kód: N671
€29,09 –23 %
Packshot Isostar Powertabs 4x Lemon + bidon gratis
€29,09 –23 % €22,13 / ks
Skladem (>10 ks)

Menej kalórií, ale dostatok elektrolytov? To sú presne energetické tablety Isostar Powertabs citrón. Obsahuje o 30 % menej sacharidov ako klasický iónový nápoj. Ocenia ho najmä tí, ktorých cieľom je zdravý životný štýl a správna kondícia.Naviac má praktické balenie.Set obsahuje štyri znovuuzatvárateľné tuby, v každej je 12 tabliet.Ideálne pre fyzické aktivity kratšieho trvania, do 1 hodiny.Naviac obsiahnutý horčík pomôže upokojiť stres z pracovného dňa.

_x000D_

Stačí 2 tablety vhodiť do bidónu, pridať vodu a pripraviť si 500 ml nápoja. Tubu a bidón tak môžete mať stále vo svojej športovej taške a okamžite si nápoj kedykoľvek a kdekoľvek pripraviť.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zadarmo
Darček zadarmo
Ku každej objednávke
Viac ako 3000 výdajných miest
Viac ako 3000 výdajných miest
po celej SR
Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa
na akékoľvek miesto

Podrobný popis

Lepší výkon aj následná regenerácia. Ideálna forma hydratácie. Isostar POWERTABS perfektne vyhovie nárokom silového i vytrvalostného športu. Isotonický nápoj vo forme tabliet s elektrolytmi ponúka znížený objem sacharidov až o 30%.Perfektne tak vyhovie zdravému životnému štýlu, a napriek tomu vám dodá potrebnú energiu!V kombinácii vitamínov a minerálov navyše podporuje správny tonus svalov, odďaľuje a znižuje pocit únavy a má antioxidačné účinky. strong>energetické tablety Isostar POWERTABS v príchuti citróna môžete kúpiť vo výhodnom skupinovom balení, navyše potom dostanete zadarmo štýlový bidón!

Set POWERATBS + BIDON GRATIS obsahuje

4x šumivé tablety powertabs 120g citrón

ZADARMO 1x bidón 650ml čierny 

Všetky potrebné údaje sú uvedené pri jednotlivých výrobkoch na týchto webových stránkach a po dodaní na obaloch jednotlivých výrobkov

Dodatočné parametre

Kategória: Energetické tablety
pkLength: do 5 km, do 10 km, do 20 km, do 2h, do 1 h
pkSports: Běh, Cyklistika, Plavání, Bruslení, Turistika, Raketové a míčové sporty, Lyžování, Fitness, Ostatní
pkTiming: před, během, po

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: