Nutripa magnézium 180mg BISGLYCINATE 100 kapsúl

Kód: N272
€23 / ks
Skladem (10 ks)

Nutripa Magnesium je doplnok stravy obsahujúci horčík v jeho najlepšie vstrebateľnej forme pre organizmus. Je naviazaný v chelátovej väzbe, jeho dostupnosť sa tak zvyšuje až o 80%. Horčík je pre športovcov veľmi dôležitým minerálom. Zapája sa do nervosvalového prenosu, znižuje únavu a vyčerpanie a pomáha zabraňovať a predchádzať svalovým kŕčom.

Balenie obsahuje 100 kapsúl. Pri náročnom tréningovom zaťažení sa odporúča prijímať horčík pravidelne.

Nutripa magnézium sú vegetariánske kapsule, neobsahujúce zbytočné plnidlá a pomocné látky. Nutripa je česká firma, pôvod horčíka sú Spojené štáty americké.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zadarmo
Darček zadarmo
Ku každej objednávke
Viac ako 3000 výdajných miest
Viac ako 3000 výdajných miest
po celej SR
Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa
na akékoľvek miesto

Podrobný popis

Menšia únava. Lepšia činnosť svalov aj nervovej sústavy. Nutripa Magnézium je ideálny doplnok všetkých športovcov. Výhradne kvalitná a biologicky dostupná forma horčíka spoločne s vitamínom B6 vám pomôže účinne odbúrať množstvo nepríjemných prejavov, ako sú svalové kŕče alebo vznik skorej únavy. Zbavte sa vyčerpania, predĺžte výkon pri športe, podporte správnu funkciu energetického metabolizmu. Horčík a vitamíny skupiny B zlepšia aj hodnoty krvného tlaku, môžu pozitívne pôsobiť proti úzkosti a slabosti. Nutripa Magnesium je esenciou vitality, prípravok je svojím zložením vhodný aj pre vegetariánov, neobsahuje ani žiadne pomocné látky a plnidlá.

Nutripa Magnesium bisglycinate - Svieža hlava obsahuje iba kvalitnú biologicky dostupnú formu horčíka - bisglycinát horečnatý a vitamín B6 vo forme P-5-P. To celé v rastlinnej kapsúl. 1 kapsula obsahuje 180 mg elementárneho horčíka. vegánov a vegetariánov.

Nutripa Magnesium bisglycinate - Svieža hlava obsahuje iba kvalitnú biologicky dostupnú formu horčíka - bisglycinát horečnatý a vitamín B6 vo forme P-5-P. To celé v rastlinnej kapsúl. Vhodné pre vegánov a vegetariánov. Žiadne pomocné látky a plnidlá.

Horčík je základný minerál a je druhým najčastejším elektrolytom v tele. Nedostatok horčíka je v strave bežný a tento nedostatok bol spojený s radom nepriaznivých účinkov na zdravie, vrátane slabosti, kŕčov, úzkosti a vysokého krvného tlaku.

Horčík prispieva:

→ zníženie miery únavy a vyčerpania

→ správnej činnosti nervovej sústavy

→ správnej činnosti svalov

→ udržanie správneho stavu zubov a kostí

 → energetickému metabolizmu

Nutripa Magnesium Bisglycinate - vegetariánske kapsule bez zbytočných plnidiel a pomocných látok. S vitamínom B6 v biologicky dostupnom variante P-5-P (pyridoxal-5-fosfát)

Odporúčaná denná dávka elementárneho magnézia u mužov sa pohybuje v rozmedzí 400-420 mg au žien 320-360 mg. 
 
Bisglycinát horečnatý je chelátovou formou horčíka s vysokou biologickou dostupnosťou, kde je horčík viazaný na aminokyselinu L-Glycín.Biologická dostupnosť bisglycinátu horečnatého je až 80% (napr. 4%) a nemá nepríjemné laxatívne účinky ani pri zvýšených dávkach. 
 
• Zlúčenina bisglycinát horečnatý sa tiež nazýva glycinát horečnatý, ale pretože má pripojené dve molekuly glycínu, je presnejšie nazývaný „bisglycinát“ (bis = dva). Bisglycinátová forma má lepšiu absorpciu z dôvodu zvýšenej rozpustnosti.
• Znížený preháňavý účinok v porovnaní s inými variantmi horčíka, pretože bisglycinátová forma je pravý chelát, ktorý úplne obklopuje horčík.
• Glycín je neurotransmiter, ktorý podporuje relaxáciu a redukciu stresu v tele - vďaka čomu je bisglycinát horečnatý dobrou voľbou pre doplnenie pred spaním na podporu pokojného spánku. < /div>
Nutripa bisglycinát&obsahuje kvalitný bisglycinát horečnatý pôvodom z USA
 
Obsah 1 kapsula: Magnesium bisglycinát 820mg (elementárny horčík 180mg, 48% RHP *), Vitamín B6 (Pyridoxal-5-Phosphat  HPMC
(*RHP=referenčná hodnota príjmu)
 
Dávkovanie: 1 - 2 kapsule denne. Najlepšie včera pred spaním. Športovci - jednu kapsulu po tréningu a druhú večer pred spaním.
 

Obsah balenia:&100 vegetariánskych kapsúl (93 g) v sklenenom obale

Doplnok stravy

Distribútor: Nutripa s.r.o.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: