Isostar kovový nosič na bidóny 10x1l čierny

Kód: N66
€45,24 / ks
Skladem (8 ks)

Športové tímy, kde sa treba starať o pitný režim celého tímu, určite ocenia Isostar nosič na bidóny. Nosič uľahčuje prísun a príjem tekutín či už počas zápasu alebo počas tréningu. Nosič má kapacitu na 10 bidónov s objemom 1 liter. Každý športovec má tak svoju fľašu, kde si môže nechať pripraviť nápoj podľa svojich potrieb.

Kovová konštrukcia je veľmi odolná, nemusíte sa báť, že by došlo k rýchlemu zničeniu aj pri opakovanom používaní. Jeho rukoväť v hornej časti slúži na ľahké prenášanie nápojov.

Kód tovaru: N66
Farba:Čierna

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zadarmo
Darček zadarmo
Ku každej objednávke
Viac ako 3000 výdajných miest
Viac ako 3000 výdajných miest
po celej SR
Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa
na akékoľvek miesto

Podrobný popis

Isostar kovový nosič na bidóny

Praktický doplnok pre každý zápas aj tréning. Isostar kovový nosič na bidóny predstavuje efektný systém na bezpečné uloženie, ale aj prenášanie športových fliaš. Je vybavený nielen praktickou mriežkou, ale aj pohodlnou rukoväťou. Urobte v telocvični dokonalý poriadok, zachovajte najvyššie hygienické štandardy. Ponúknite svojim zverencom alebo spoluhráčom dokonalý servis. Isostar kovový nosič na bidóny pojme až 10 športových fliaš naraz. Každý nápoj je pritom uložený jednotlivo. Vždy budete mať dokonalý prehľad nad pitným režimom celého tímu!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: