Otázky

Je Isostar jen pro
velké sportovce?

Vôbec nie, je pre každého, kto potrebuje doplniť hydratáciu a energiu pri každej fyzickej náročnej činnosti, napríklad pri sekání dříví, beh okolo domácnosti a detí (to je náročnejší než lekterý šport) alebo keď máte proste náročný deň, keď honíte z jednej schôdzky na druhú a nestíhate ani jesť a piť. Isostar je pre každého, kto je nejako aktívny. 

Jak se liší
nápoj Isostar
od energy drinků?

Isostar hydratuje organizmus prostredníctvom obsažených minerálov a energie vo forme uhlohydrátov. Energy drinky naopak prohlubují dehydrataci, protože obsahují vysoké množství kofeinu a tím by ohrozily nejen zdraví sportovce, ale i výsledek antidopingových testů. Energy drinky sú pre šport úplne nevhodné.

Kde sa dají
produkty kúpiť?

Na našom e-shope, kde je najväčší výber produktov za výhodnejšie ceny, ďalej potom v sieťach predajní Sportisimo, Intersport, Hervis. Najpredávanejšie produkty sú dostupné v hyperpermarketoch Globus, na čerpacích staniciach, v regionálnych športových obchodoch, lekárňach atď.

Jak uplatnit
slevu na študentské
karty ISIC?

Slevu pre držiteľov ISIC alebo ITIC kariet platí zvlášť, po zadaní kódu ISIC karty (14-ti miestny kód pod fotografiami) do poznámok ku karte. Jedná se o 3.krok v tejto -> do pole s poznámkou uvedete číslo ISIC karty. V prípade, že budete chcieť platiť prevodom, tak Vám zašleme faktúru so všetkými potrebnými údajmi a započítanou zľavou. Po započtení sumy na náš účet predkladáme objednávku k expedícii. V prípade platby na dobírku, Vám dobírkovou začiatkom ponížime o ISIC slevu. V prípade využitia zliav ISIC v tuto chvíľu bohužiaľ nie je možné platiť online platobnými metódami. Tu sa zľava automaticky nepropíše, prosíme teda tieto varianty platb v objednávke nevybírejte. Sleva nemožno uplatniť na akční sety a již zlevněné zboží, stejně tak nemožno kombinovat se slevovými kupony.