Isostar SET POWERTABS

Kód: SET TABS4
Tip
€19 –36 %
Set powertabs new
€19 –36 % €12 / ks
Skladem (>10 ks)

Menej kalórií, ale dostatok elektrolytov? To sú presne energetické tablety Isostar Powertabs. Obsahujú o 30 % menej sacharidov ako klasický iónový nápoj. Ocenia ho najmä tí, ktorých cieľom je zdravý životný štýl a správna kondícia.Naviac má praktické balenie.Tuba obsahuje 12 tabliet, ktoré môžete mať stále vo svojej športovej taške a okamžite si nápoj pripraviť.Ideálne pre fyzické aktivity kratšieho trvania, do 1 hodiny. pomáha upokojiť stres, obmedzuje únavu a zabraňuje vzniku kŕčov.

_x000D_

Akčná set energetických tabliet obsahuje 3 balenia v príchutiach citrón, brusnica a pomaranč. Môžete si tak každý deň vybrať príchuť podľa ľubovôle a nálady.

_x000D_

Stačia 2 tablety nápoja na 500 ml nápoja.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zadarmo
Darček zadarmo
Ku každej objednávke
Viac ako 3000 výdajných miest
Viac ako 3000 výdajných miest
po celej SR
Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa
na akékoľvek miesto

Podrobný popis

Okamžitý svalový výkon. Optimálna hydratácia. Nízka energetická hodnota. Energetické tablety ISOSTAR SET POWERTABS predstavujú chutný šumivý nápoj, ktorý vás dokonale pripraví k náročnému športovému výkonu.Naviac obsahuje až o 30% menej sacharidov ako porovnateľné nápoje.Vitamíny C a E účinne chránia organizmus, odďaľujú vznik únavy.Kombinácia minerálov podporuje správny svalový tonus, horčík preventívne pôsobí proti kŕčom.Nápoj pôsobí pozitívne aj pre následné. ISOSTAR SET POWERTABS si teraz môžete zaobstarať vo všetkých príchutiach – pomaranč, citrón aj brusnica.Nápoj oceníte pre efektívne zloženie, výhodná cena poteší.

Set POWERTABS obsahuje

1x tableta powertabs 120g citrón

1x tableta powertabs 120g brusnica

1x tableta powertabs 120g pomaranč

Všetky potrebné údaje sú uvedené pri jednotlivých výrobkoch na týchto webových stránkach a po dodaní na obaloch jednotlivých výrobkov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: