Isostar SET PROTEIN BARS

Kód: SET PROTEIN BARS
€10,08 –21 %
SET PROTEIN BARS
€10,08 –21 % €7,95 / ks €2,94 / 100 g
Skladem (>10 ks)

Vybrať si tú správnu proteínovú tyčinku, ktorá bude vyhovovať vašim chutiam a hlavne žalúdka nie je vôbec jednoduché. Isostar set proteín bars poskytuje jedinečný mix proteínových tyčiniek.

Tyčinky Isostar High Protein 25 sú v príchutiach jahoda, jogurt a oriešok. Obsahujú 25% proteínu, čo je 8,8 g bielkovín v jednej tyčinke (35 g). Tyčinky Isostar High Protein 30 sú v príchutiach toffifee a čokoláda. Tieto obsahujú 30% proteínu, čo je 18 g bielkovín v jednej tyčinke (55 g). A tyčinka Isostar After reload je ideálnou tyčinkou po záťaži, v regeneračnej fáze. Svojim zložením vás rýchlo postaví späť na nohy a podporí tak obnovu síl pred ďalším tréningom či závodom.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zadarmo
Darček zadarmo
Ku každej objednávke
Viac ako 3000 výdajných miest
Viac ako 3000 výdajných miest
po celej SR
Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa
na akékoľvek miesto

Podrobný popis

Optimálny priebeh regenerácie. Menší pocit únavy. Nárast kvalitnej svalovej hmoty. ISOSTAR SET PROTEIN BARS je perfektnou odmenou po náročnom tréningu. Proteínová tyčinka je skvelým doplnkom nielen pre športovcov. Nešportovci ju ocenia ako desiatu, ktorú môžu mať stále pri sebe. Príde vhod zvlášť v náročných a hektických dňoch. Proteínová tyčinka skvele zasýti a zaženie prvý hlad.

Športovci využívajú funkciu proteínu hlavne po tréningu, na podporu regenerácie a svalovej sily. Odporúčame mať proteínovú tyčinku vždy pribalenú vo svojej športovej taške.

Tyčinky Isostar High Protein 25 obsahujú 8,8 g proteínu. Jedna tyčinka má 35 g. Neobsahujú konzervanty a sú plné vitamínov podporujúcich imunitu a tvorbu energie. Vybrať si môžete hneď z niekoľkých príchutí: oriešok, jahoda alebo jogurt.

Tyčinky Isostar High Protein 30% obsahujú 18 g proteínu. Jedna tyčinka má 55 g, zasýti vás tak na ešte dlhšiu dobu. Svojím zložením optimalizuje regeneračnú fázu. Vyrába sa v príchutiach karamel, čokoláda a vanilka s brusnicou.

Vďaka svojmu jedinečnému zloženiu sa nemusíte obávať, že by sa vám Isostar proteínové tyčinky lepili na poschodie.

ISOSTAR SET PROTEIN BARS vo výhodnom balení kombinujú obľúbené príchute. Praktické balenie je ideálne pre tréning v telocvični aj pre outdoorové športy.

Set PROTEIN BARS obsahuje mix športových tyčiniek plných bielkovín (podľa aktuálnej dostupnosti)

3x High proteín tyčinka 35g ( príchute oriešok, jahoda, jogurt ) s 25% bielkovín pre regeneráciu po športe alebo pri budovaní svalovej hmoty

3x High proteín tyčinka 55g (čokoláda, karamel, vanilka s brusnicou) s 30% bielkovín pre regeneráciu po športe alebo pri budovaní svalovej hmoty

 

Všetky potrebné údaje sú uvedené pri jednotlivých výrobkoch na týchto webových stránkach a po dodaní na obaloch jednotlivých výrobkov

FOTO LEN ILUSTRAČNÉ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: