Isostar thermobox 10l

Kód: N67
€52,71 / ks
Skladem (4 ks)

Isostar thermobox pomáha udržať športový nápoj v konštantnej teplote. Využijete ho v horúcich dňoch, aby sa nápoj neprehrial. Naopak v chladných dňoch udrží požadovanú teplotu a zabráni vychladnutiu nápoja.Desaťlitrový objem thermoboxu vám umožní uchovať 500 ml nápoja až pre 20 športovcov, bude tak skvelým pomocníkom nielen na tréningu, ale aj na sústredeniach.  Veľké skrutkovacie veko navrchu umožňuje ľahkú prípravu iontového nápoja, zároveň je vďaka nemu thermobox ľahko umývateľný.

_x000D_

Kód tovaru: N67
Farba: Bielo žlto čierna

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zadarmo
Darček zadarmo
Ku každej objednávke
Viac ako 3000 výdajných miest
Viac ako 3000 výdajných miest
po celej SR
Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa
na akékoľvek miesto

Podrobný popis

Isostar Thermobox s pípou 10l

Pri akejkoľvek aktivite je potrebná hydratácia. Vybavte svoju telocvičňu thermoboxy, ktoré nielen ponúknu dostatok tekutín, navyše ich uchovajú voptimálnej teplote. Isostar thermobox je doplnený o praktickú pípu. Dovoľuje tak úplne hygienický a jednoduchý odber nápoja. Box je vhodný pre nealkoholické nesýtené nápoje, podľa potrieb tak môžete pripraviť akékoľvek izotonické alebo energetické nápoje a vhodne ich striedať. Isostar thermobox bude štýlovým, ale predovšetkým funkčným doplnkom, ktorý oceníte vy aj vaši klienti.

  • Vyrobené zo zdravotne bezpečného materiálu úplne zodpovedajúceho predpisom EÚ na materiály prichádzajúce do priameho styku s potravinami.
  • Určené pre nealkoholické nesýtené nápoje na používanie za chladiarenských a bežných podmienok.
  • Zdravotná bezpečnosť pravidelne testovaná.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: