Nutripa vitamíny D3 + K2 s magnéziom 60 kapsúl

Kód: N269
€20,94 / ks
Skladem (9 ks)

Hlavnou funkciou vitamínov D3 a K2 pre športovcov je podpora vstrebávania vápnika v tele. Prispievajú tak k zdraviu kostí, zubov, ciev a podporujú celkovú imunitu. Tento doplnok stravy obsahuje vitamín D3 v lipozómovej forme. Ďaleko lepšie a rýchlejšie sa tak vstrebáva. Ide kratšou cestou do krvného obehu a k potrebným bunkám sa ho dostane oveľa väčšie množstvo. Nutripa vitamíny D2 + K2 je obohatený o horčík v chelátovej forme, vďaka ktorej sa ho vstrebe až 80 % a pri vyšších dávkach tak nemá preháňavé účinky. To ocení každý športovec.
Odporúčaná dávka je 1 kaplnka po jedle.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zadarmo
Darček zadarmo
Ku každej objednávke
Viac ako 3000 výdajných miest
Viac ako 3000 výdajných miest
po celej SR
Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa
na akékoľvek miesto

Podrobný popis

Efektívna kombinácia vitamínov a minerálov. Vysoká vstrebateľnosť. Nutripa vitamíny D3 + K2 sú dôležitým doplnkom, ktorý podporí váš imunitný systém a pozitívne sa prejaví aj na zdravom stave < strong>kostí, zubov a ciev Podporte činnosť svalov a ciev vitamíny a minerály Nutripa si dáva záležať na zdrojoch vitamínov, ktoré sú v tele využité v maximálnej miere a majú okamžitý vplyv Udržte sa maximálne fit.Nutripa vitamíny D3 + K2 s magnéziom sú ideálne v období zvýšenej fyzickej a psychickej záťaže, ale fungujú ako skvelá prevencia aj sezónnom období.

Lipozomálny vitamín D3 s vysokou vstrebateľnosťou s vitamínom K2 prispieva k správnemu vstrebávaniu vápnika v tele. Doplnené o horčík v biologicky dostupnej forme bisglycinátu.

Kombinácia vitamínov D3 a K2, ktoré sú dôležité pre zdravie kostí, zubov, ciev a podporu imunity.

→ Vitamín K2 MK-7 All-Trans 99,7% od spoločnosti Kappa Bioscience

→ Vitamín D3 v lipozomálnej forme s vysokou vstrebateľnosťou

→ Horčík vo forme bisglycinátu horečnatého

→ Pre správne využitie vápnika v tele

→ Udržanie zdravých kostí a zubov

→ Bez zbytočných plnidiel a prídavných látok

 

Vitamín D3

→ Prispieva k normálnej funkcii imunitného systému.

→ Prispieva k udržaniu normálneho stavu kostí.

→ Prispieva k udržaniu normálnej činnosti svalov.

→ Prispieva k udržaniu normálneho stavu zubov.

→ Podiela sa na procese delenia buniek.

 

Vitamín K2

→ Prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi.

→ Prispieva k udržaniu normálneho stavu kostí.

Nutripa lipozomálna D3+K2 obsahuje vitamín D3 v lipozomálnej forme. Vitamín D3 p rispieva k normálnemu vstrebávaniu a využitiu vápnika a fosforu a podporuje udržanie normálnej hladiny vápnika v krvi. Častice cholekalciferolu (vitamín D3) sú uzavreté v dvojvrstve častíc fosfatidylcholínu (lecitínu), ktorá pôsobí ako ochranná vonkajšia bariéra lipozómov. Veľkosť týchto častíc je 230 nm a zaručujú tak maximálnu vstrebateľnosť v organizme.

Vitamín K2 ako MK7 K2VITAL®DELTA od spoločnosti Kappa BioSicence. Bežné formy vitamínu K2 majú v tele polčas rozpadu 1-3 hodiny, K2 MK7 má polčas rozpadu 2-3 dni, ľahšie sa tak dostáva do kostí a stien ciev, čo vedie k účinnejšej aktivácii osteokalcínu. Iba 90 μg až 120 μg MK-7 raz denne spĺňa dennú potrebu v porovnaní s 45 000 μg MK4 trikrát denne

Bisglycinát horečnatý je chelátovou formou horčíka s vysokou biologickou dostupnosťou, kde je horčík viazaný na aminokyselinu L-Glycín.Biologická dostupnosť bisglycinátu horečnatého je až 80% (napr. sú to len 4%) a nemá nepríjemné laxatívne účinky ani pri zvýšených dávkach. 

 

Zloženie 1 kapsula:  Magnesium bisglycinát 400mg (elementárny horčík 80mg = 21%*), lipozomálne v< span>itamín D3 (cholekalciferol, slnečnicový lecitín) 1000 IU (25 μg = 500%*), Vitamín K2 ako MK-7 K2VITAL 50 μg (66%*), HPMC kapsule< br />*RHP(referenčná hodnota príjmu)

Doplnok stravy
Balenie: 60 kapsúl, hmotnosť obsahu 38 g v sklenenom obale
Dávkovanie: Denne 1 kapsula po jedle

Vyrobené v SR

Distribútor: Nutripa s.r.o., Zbraslavská 12, Praha 5, 159 00

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: