Isostar HOKEJOVÝ NÁUSTOK ČIERNY

Kód: N237
€2,15 / ks
Skladem (>10 ks)

Každý používaný bidón dostavá pekne zabrať. Zvlášť keď trénujete pravidelne a niekoľkokrát denne. Najviac zaťažovanou časťou sú práve pítka. Isostar si je toho veľmi dobre vedomý a preto ponúka možnosť kúpiť si len hokejovú špicu na bidón. Pri akomkoľvek opotrebovaní či zničení stačí špicu iba vymeniť za novú a môžete bidón používať ďalej. Nič vás už v tréningu av ceste za vysnívaným výkonom nezastaví.

Kód tovaru: N237
Farba: Čierna
Možno umývať v umývačke

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zadarmo
Darček zadarmo
Ku každej objednávke
Viac ako 3000 výdajných miest
Viac ako 3000 výdajných miest
po celej SR
Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa
na akékoľvek miesto

Podrobný popis

Isostar hokejový náustok

Praktický doplnok pre aktívnych športovcov. Doprajte si rýchle osvieženie pri tréningu aj náročnom zápase. Aj pri nosenej helme alebo ochrannej maske sa môžete pohodlne napiť. Stačí váš obľúbený športový bidón vybaviť špeciálne upravenou špicou. Hokejová špica predĺži viečko fľaše. Môžete ľahko regulovať prietok tekutiny, fľašu otvárať aj zatvárať. Materiál hokejovej špice zodpovedá prísnym európskym normám, neobsahuje ťažké kovy ani PAA. Hokejová špica je vhodná na pitie isotonických i nesýtených sladkých nápojov, vody i čaju.

Hokejový náustok slúžiaci na predĺženie viečka fľaše. Kedykoľvek snímateľný, pomocou neho je možné Isostar fľašu aj otvárať a zatvárať a regulovať prietok tekutiny z fľaše von.

Určené na pitie nealkoholických nápojov za bežných podmienok.

Použitý materiál: Vysoko kvalitná guma TPE spĺňajúca najprísnejšie európske normy pre styk s potravinami. Neobsahuje žiadne závadné substancie, ako ťažké kovy, či PAA.

Migrácia látok do nápoja zodpovedá predpisom EÚ. Materiál pravidelne testovaný na zdravotnú bezpečnosť.

Návod na použitie: Nasaďte náustok na uzáver viečka fľašeIsostar, potom pohybom hore a dole regulujete priechodnosť uzáveru. Materiál je určený aj na styk s izotonickými nápojmi, nesýtenými sladkými nápojmi, vodou a čajom. Nie je vhodný na styk s alkoholickými nápojmi.

Nepoužívajte na iné typy fliaš ako Isostar.

Vyrobené vo Švajčiarsku.

Uvádzané na trh a distribuované v mene Nutrition & Santé S.A.S., Revel, Francúzsko

Predávajúci v ČR: Esatrade s.r.o., Türkova 2319/5b, 149 00 Praha 4

.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: