Nutripa horčíkový olej a MSM v spreji 100ml

Kód: N273
€8,03 / ks
Skladem (2 ks)

Nutripa horčíkový olej je zdrojom vysoko kvalitného horčíka v kapsuliach. Horčík je tu naviazaný v chelátovej väzbe, ktorá až o 80 % zvyšuje jeho dostupnosť a vstrebateľnosť. Väčšina prijathočíka sa tak dostane, začne vykonávať funkciu v organizácii a nezaťaží svoj tráviaci trakt. To je pre športovcov veľmi dôležité.
Horčík má mnoho funkcií v ľudskom tele. Pre športovcov je dôležitá jeho podpora nervového prenosu, cítil som pocit únavy. Pomáha tak udržať športový výkon po čo najdlhšiu dobu.
Športovcom sa jedná o dve kapsule denne, jednu pred tréningom a pred spaním.

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Darček zadarmo
Darček zadarmo
Ku každej objednávke
Viac ako 3000 výdajných miest
Viac ako 3000 výdajných miest
po celej SR
Doručenie do druhého dňa
Doručenie do druhého dňa
na akékoľvek miesto

Podrobný popis

Dokonalé vstrebání horčíka. Úleva od křečí. Správna funkcia výkonu i pri mimoriadnom To všetko vám môže sľúbiť Nutripa horčíkový olej a MSM vo spreji. Kedykoľvek si môžete dopriať rýchle doplnenie horčíka, a hlavne priamou distribúciu na požadované miesto. Nutripa horčíkový olej a MSM je vhodný aj na masáže alebo ako prísady do kúpeľa. Bolavé kĺby, unavené svaly, bolesti hlavy, to všetko odožene pár vstrekov oleja. Hořčík vám dodá novú energiu, a dokonce umí i prohřát zatuhlé svaly.

MAGNESIOVY OLEJ + MSM obsahuje „horčíkový olej“, stovky miliónov rokov starú formu chloridu horečnatého, ktorý sa nachádza a ťaží hlboko pod povrchom vo forme zvyškovej morskej vody. Tá sa počas miliónov rokov pretvorila na najbohatšiu a najkoncentrovanejšiu formu horčíka na zemi Zechstein Magnesium Oil.Obohatené o MSM, organickú zlúčeninu síry, hojne využívané v doplnkoch stravy pre kĺby, väzy a šľachy.

Magnéziový olej + MSM - aplikujte horčík tam, kde ho skutočne potrebujete.

Magnéziový olej + MSM obsahuje „horčíkový olej“, stovky miliónov rokov starú formu chloridu horečnatého, ktorý sa nachádza a ťaží hlboko pod povrchom vo forme zvyškovej morskej vody . Tá sa počas miliónov rokov pretvorila na najbohatšiu a najkoncentrovanejšiu formu horčíka na zemi Zechstein Magnesium Oil.

A práve koncentrovaná tekutá forma horčíka umožňuje jeho použitie vo forme masážneho roztoku, ako prísady do kúpeľa a podobne. Teda zvonka tam, kde je ho najviac potrebné, na unavené svaly, boľavé kĺby, pri bolestiach hlavy alebo na osvieženie a prehriatie stuhnutých svalov.

Kúzlo sa skrýva v aplikácii horčíka cez kožu.

Koža je sama o sebe najväčší ľudský orgán, za normálnych okolností tvorí dokonalú nepriepustnú bariéru. Horčíkový olej sa vo svojej koncentrovanej forme cez kožu dobre vstrebáva bez toho, aby narušoval kožnú bariéru. Ideálnym miestom na aplikáciu sú potom dobre prekrvené miesta alebo väčšie plochy svalov. Vhodná je aplikácia okolo kĺbov, kde sa horčík vstrebáva do tkanív jednoduchou difúziou.

Magnéziový olej + MSM obsahuje „horčíkový olej“ doplnený o antioxidant MSM (metylsufonylmetán) pre ešte vyšší komfort pri aplikácii. MSM je organická forma síry, ktorá napomáha lepšiemu vstrebávaniu horčíka do tkanív. Je ideálnym riešením aplikácie horčíka kdekoľvek ako pred, počas alebo po záťaži.

Horčík je nevyhnutným prvkom stoviek biochemických reakcií, ktoré sa v tele vyskytujú na konštantnej báze - približne 300 enzymatických reakcií. Horčík prispieva k tvorbe energie, kardiovaskulárnych funkcií a bunkovej reprodukcii. Silné kosti a zuby, zdravá koža, vyvážené hormóny, zdravý nervový systém a uvoľnené telo a myseľ sú v našich bunkách dosiahnuté dostatočným množstvom horčíka. Rovnako tak je MSM, organická zlúčenina síry, silnou živinou, ktorá prispieva k udržaniu zdravých kĺbov, šliach, väzov a iných spojivových tkanív. Síra hrá úlohu ako v kolagéne, tak v keratíne, podporujúca zdravú pokožku, vlasy a nechty. Navyše MSM podporuje bunkovú detoxifikáciu a produkciu glutatídu, čo prispieva k optimálnej podpore zdravia a imunitného systému.

Použitie a dávkovanie: Pre rýchle doplnenie horčíka cez kožu nastriekajte 1 dávku (6 plných vstrekov) na nohy, alebo iné svalové partie a ľahko rozotrite. Podľa záťaže aplikujte až 4x denne.

Cez zažívanie sa nevstrebe 100 % dodaného množstva, navyše vyššie dávky môžu spôsobiť hnačku, alebo iné problémy. Aplikácia cez kožu je prirodzená cesta pre vstrebávanie horčíka do organizmu. Navyše môžete aplikovať na najviac potrebné miesta, konkrétne svalové partie. Ale aj na zuby a ďasná na mineralizáciu zubov, potlačenie zápalu ďasien. 

Zloženie 1 dávka (800mg): Čistená demineralizovaná voda, MgCl2 (prírodný chlorid horečnatý) z toho horčík 60mg (RHP 16%), MSM (methylsulfonyl )

*RHP referenčná hodnota príjmu.

Upozornenie:

Ukladajte mimo dosahu detí!

 

Dbajte na vyváženú stravu a zdravý životný štýl.

Uchovávajte v suchu, na tmavom mieste pri teplote do 25°C.

Doplnok stravy

 

Výrobca a distribútor: NUTRIPA s.r.o, Zbraslavská 11, Praha 5, ČR.

Vyrobené v ČR

Balenie Sprej: obsah 100 ml (cca 60 dávok) vo sklenenom obale

 

Originálna receptúra Pharm.Dr. R. Pfleger

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: